Rejsy

bulaj

Rejsy Europa Zachodnia

tlo_nowe_1

Przeżyj z nami żeglarską przygodę…

Jeżeli chcesz nauczyć się nawigować, potrenować rozpoznawanie świateł nawigacyjnych oraz dziennego i nocnego oznakowania statków to ten rejs jest dla Ciebie. Dodatkowo odwiedzisz porty pływowe, zdobędziesz staż morski na jachtowego sternika morskiego lub kapitana jachtowego albo po prostu pożeglujesz sobie dla przyjemności.

Francja, Belgia to również raj dla smakoszy ryb i owoców morza. Holandia i Anglia to miejsca bliskie dla kosmopolitycznych dusz, a dla tych co lubią wycieczki czekają zamki, fontanny, muzea i … bunkry.

Rejsy odbywają się na sprawdzonych i dobrze wyposażonych jachtach. Tym razem płyniemy dużym, 6-kabinowym jachtem Cyclades 50.5 Beneteau.

Nasze rejsy odbywają się zawsze, a uczestnicy śpią w 2 osobowych kabinach - NIKT nie śpi w mesie. Minimalny wiek uczestnika wynosi 16 lat (uczestnictwo za zgodą rodzica, opiekuna prawnego).

Forma all inclusive sprawia, że jedyne co należy zorganizować, to dotarcie na jacht i powrót, ale i w tym pomagamy wyszukując loty, przejazdy autobusem czy pociągiem.

Załogi przylatują wróżnych godzinach - czekamy na Was cały dzień i dopiero jak wszyscy dotrą na pokład, to będziemy planować wypłynięcie w pierwszy etap rejsu.

Grafik rejsów morskich  >zobacz<

Realizacja trasy rejsu zależna jest od warunków pogodowych jak i otwartości granic poszczególnych państw.