O firmie

Logo firmy na burcie jachtu

Na rynku szkoleń, czarterów i rejów morskich oraz usług żeglarskich jesteśmy od 2003 roku. Zaczynaliśmy działalność w strukturach klubowych na wysłużonych Nefrytach i DZtach. Poszerzająca się oferta wymusiła zmianę struktury działalności z klubowej na czysto biznesową w postaci Domu Żeglarskiego MILA, powstał z myślą o tych wszystkich, którzy chcą pływać w rejsy, czarterować i nauczyć się lub poszerzyć wiedzę w zakresie uprawnień na patenty żeglarskie i motorowodne oraz łączności bliskiego zasięgu. Uczymy, bo potrafimy i lubimy to robić! Nasza dotychczasowa działalność w zakresie szkoleń znana, na rynku szczecińskim jako Jacht Klub HOM, była największą w okresie swojego funkcjonowania szkołą żeglarską w regionie (wg statystyk prowadzonych przez Zachodniopomorski Okręgowy Związek Żeglarski).
Dzień dzisiejszy to flota nowoczesnych jednostek, dobrana i doświadczona kadra instruktorska, wieloletnie doświadczenie, ale też zaplecze remontowe pozwalające na dokonanie wszelkich koniecznych napraw.

 

 

To co nas wyróżnia?

Nie jesteśmy agencją. Pływamy na swoich jachtach. Nasz sprzęt to nowe jachty, a flotę staramy się co roku odnawiać.

żagłówka jacht żaglowy łódź motorowa motorówka jednostka pływająca łódź

Tym wszystkim, którzy posiadają jednostki żaglowe lub motorowe, a nie mają czasu odpowiednio zająć się nimi, chętnie pomożemy w przygotowaniu jachtu do sezonu, czy jego rejestracji jak również zadbamy o bieżące utrzymanie. 

koło sterownicze

Doświadczenie i wiedza - tym dzielimy się chętnie!

Zaproponujemy ubezpieczenie jachtu, a także podejmiemy się rejestracji zakupionej łodzi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno jachty do wyczarterowania oraz propozycje ciekawych rejsów. Dysponujemy jednostkami żaglowymi i motorowodnymi na akweny śródlądowe i wody morskie. Proponujemy czartery po Morzu Bałtyckim, Śródziemnym, a także Zalewie Szczecińskim.
Dynamiczny rozwój Domu Żeglarskiego MILA jest najlepszym dowodem, że możemy dużo więcej!