Rejsy

bulaj

Rejsy Wyspy Kanaryjskie

Jachty na Wyspach Kanaryjskich

Kolumb też zaczynał na Wyspach Kanaryjskich...

Niezwyciężony admirał Nelson (ten od Trafalgaru) jedyną porażkę odniósł próbując zdobyć Santa Cruz de Tenefire - stolicę Teneryfy. Wulkan Teide, Los Gigantes,...Warto zobaczyć te ciekawe miejsca i pływać zimą przy temperaturze ponad 20 stopni, oglądając delfiny. Dom Żeglarski zaprasza do uczestnictwa w rejsach po Wyspach Kanaryjskich na szybkim, wygodnym i kultowym jachcie Bavaria 50 Cruiser.
Jak nie chcesz kończyć sezonu w październiku, to płyń z nami.

Jednostka bazuje w Marinie Las Galletas.
Okrążając wyspę spotkamy się z delfinami, zobaczymy góry wystające z wody oraz historyczną stolicę Wysp Kanaryjskich. Parki rozrywki dla dzieci i dorosłych, wulkan Teide oraz … oryginalna Sangria na plaży dopełni wizerunku Wysp Szczęśliwych. A po drodze do obejrzenia Gomera, Gran Canaria.

Naprawdę warto.

Nasze rejsy odbywają się zawsze, a uczestnicy śpią w 2 osobowych kabinach. 

W przypadku wprowadzenia przepisów uniemożliwiających przeprowadzenie rejsu w danym terminie, uczestnik otrzymuje 100% zwrotu wpłaconych na ten rejs środków.

Forma all inclusive sprawia, że jedyne co należy zorganizować, to dotarcie na jacht i powrót, ale i w tym pomagamy wyszukując loty, przejazdy autobusem czy pociągiem.

 

Grafik rejsów morskich  >zobacz<

Teneryfa - Gran Canaria - La Gomera - Teneryfa

projekt_bez_tytulu_2
Jacht: Bavaria 50
niedostępne Sprawdź szczegóły