Rejsy

bulaj

Rejsy Wyspy Kanaryjskie

Jachty na Wyspach Kanaryjskich

Kolumb też zaczynał na Wyspach Kanaryjskich...

Niezwyciężony admirał Nelson (ten od Trafalgaru :)) jedyną porażkę odniósł próbując zdobyć Santa Cruz de Tenefire - stolicę Teneryfy.

Wulkan Teide, Los Gigantes,... warto zobaczyć te ciekawe miejsca i pływać zimą przy temperaturze ponad 20 stopni, oglądając delfiny.

Dom Żeglarski zaprasza do uczestnictwa w rejsach po Wyspach Kanaryjskich na dużym (6 kabin), szybkim, wygodnym i kultowym jachcie Cyclades 50.5 Beneteau.
Jak nie chcesz kończyć sezonu w październiku, to płyń z nami.

Jednostka bazuje w Marinie San Miguel, czyli 15 minut od lotniska południowego na Teneryfie.
Okrążając wyspę spotkamy się z delfinami, zobaczymy góry wystające z wody oraz historyczną stolicę Wysp Kanaryjskich. Parki rozrywki dla dzieci i dorosłych, wulkan Teide oraz … oryginalna Sangria na plaży dopełni wizerunku Wysp Szczęśliwych. A po drodze do obejrzenia Gomera, Gran Canaria.

Naprawdę warto.

Nasze rejsy odbywają się zawsze, a uczestnicy śpią w 2-osobowych kabinach - NIKT nie śpi w mesie. 

Pamiętajcie też, że rejsy mają formę szkoleniową, więc wszyscy uczestnicy są członkami załogi. Pełnienie wacht, przygotowaywanie posiłków, sterowanie jachtem, nauka podstaw żeglarstwa lub doskonalenie wcześniej zdobytych umiejętności - to wszystko czeka na Was na pokładach naszych jachtów. A kapitanów mamy najlepszych...

Forma all inclusive sprawia, że jedyne co należy zorganizować, to dotarcie na jacht i powrót, ale i w tym pomagamy wyszukując loty, przejazdy autobusem czy pociągiem.

Załogi przylatują w różnych godzinach - czekamy na Was cały dzień i dopiero jak wszyscy dotrą na pokład, to planujemy wypłynięcie w pierwszy etap rejsu.

 

Grafik rejsów morskich  >zobacz<