Rejsy

bulaj

Rejsy Wyspy Kanaryjskie

Jachty na Wyspach Kanaryjskich

Kolumb też zaczynał na Wyspach Kanaryjskich...

Niezwyciężony admirał Nelson (ten od Trafalgaru) jedyną porażkę odniósł próbując zdobyć Santa Cruz de Tenefire - stolicę Teneryfy. Wulkan Teide, Los Gigantes,...Warto zobaczyć te ciekawe miejsca i pływać zimą przy temperaturze ponad 20 stopni, oglądając delfiny. Dom Żeglarski zaprasza przez cały rok na rejsy i czartery po Wyspach Kanaryjskich na szybkim, wygodnym i kultowym jachcie BAVARIA 37 CRUISER rocznik 2016.
Jak nie chcesz kończyć sezonu w październiku, to płyń z nami lub czarteruj.

Jednostka bazuje w Marinie San Miguel.
Okrążając wyspę spotkamy się z delfinami, zobaczymy góry wystające z wody oraz historyczną stolicę Wysp Kanaryjskich. Parki rozrywki dla dzieci i dorosłych, wulkan Teide oraz … oryginalna Sangria na plaży dopełni wizerunku Wysp Szczęśliwych. A po drodze do obejrzenia Gomera, Gran Canaria, czy La Palma

Naprawdę warto.

Nasze rejsy odbywają się zawsze, a uczestnicy śpią w 2 osobowych kabinach. Minimalny wiek uczestnika wynosi 16 lat (uczestnictwo za zgodą rodzica, opiekuna prawnego).

Forma all inclusive sprawia, że jedyne co należy zorganizować, to dotarcie na jacht i powrót, ale i w tym pomagamy wyszukując loty, przejazdy autobusem czy pociągiem.

 

Grafik rejsów morskich  >zobacz<