Szkolenia

Szkoleniami zajmujemy się od ponad 20 lat osiągając najlepsze wyniki mierzone zarówno zdawalnością, jak również zadowoleniem uczestników. Nasza kadra to najlepsi instruktorzy, dla których żeglarstwo jest pasją, mający duże doświadczenie w prowadzeniu jachtów śródlądowych oraz morskich a przede wszystkim w przekazywaniu niezbędnej wiedzy.

Zajęcia teoretyczne wsparte są podręcznikami opracowanymi specjalnie do tego celu. Programy multimedialne wykorzystywane w trakcie zajęć pozwalają na szybkie opanowanie podstaw wiedzy żeglarskiej. Uczestnicy otrzymują wszelkie niezbędne pomoce dydaktyczne wraz z linami do nauki wiązania węzłów.

Lata doświadczeń pozwoliły na opracowanie autorskiego programu szkoleniowego, który umożliwia poznanie tajników żeglarstwa osobom, dla których jest to pierwsze zetknięcie z taką formą rekreacji.

Każdy uczestnik naszych kursów otrzymuje zniżki na pełną ofertę Domu Żeglarskiego MILA oraz partnerów.

Praktyka prowadzona jest na jednostkach różnych typów i wielkości. Dużą wagę przykładamy do nauki manewrowania jachtem w porcie i na silniku  - Solina 27, Bavaria 33 i 37. Do szkoleń motorowodnych wykorzystujemy sprzęt pływający z 2019 i 2021 roku.

Nasza baza obejmuje klimatyzowane sale wykładowe, możliwość noclegu w hotelu żeglarskim i wyżywienia na terenie mariny. Zajęcia prowadzimy w formie weekendowej i stacjonarnej z możliwością noclegu na jachcie lub w hotelu. Proponujemy także 6-dniowe rejsy zakończone egzaminami.

W ramach prowadzonych szkoleń oferujemy możliwość uzyskania uprawnień ISSA

 

Wszystkie egzaminy prowadzone są w siedzibie Domu Żeglarskiego MILA przez nasze Komisje Egzaminacyjne!