Żeglarskie

żaglówka

Kursy żeglarskie

Żeglarz i jachtowy sternik morski
Sternik na jachcie

Hołdowanie pasji żeglarskiej wymaga zdobycia odpowiednich uprawnień. Można je otrzymać ukończywszy kurs żeglarski. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować taką formułę szkoleń, która gwarantuje bardzo dobre efekty nauczania i przede wszystkim wysoką zdawalność egzaminów.

Kurs żeglarski obejmuje m.in. szkolenia praktyczne, w trakcie których każdy z kursantów dowodzi jednostką podczas manewrów na wodzie i w porcie. Kursy żeglarskie odbywają się w naszej bazie, gdzie do dyspozycji kursantów oddajemy jednostki jakie znajdziecie później we flotach czarterowych na całym świecie. Nasze kursy żeglarskie są prowadzone pod okiem instruktorów będących już żeglarską legendą - najmłodszy z nich ma 28 lat i dowodził żaglowcami! Kursanci poznają wszelkie tajniki żeglarskiego fachu z najlepszymi.

rabat

- 5% wpłata jednorazowa całości kwoty na minimum 90 dni przed rozpoczęciem kursu

czarter

Możliwość czarteru jednostki egzaminacyjnej

klimatyzacja

Klimatyzowana sala

egz-zeglarz_0

Egzamin państwowy lub ISSA po zakończeniu szkolenia

Sternik na jachcie

Na mocy decyzji Ministerstwa Sportu i Turystyki nr DSW/454/21/2014 oraz DSW/454/22/2014 Dom Żeglarski MILA jest organizatorem egzaminów państwowych na stopnie żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego.