Żeglarskie

zeglarskie

Kursy żeglarskie

Żeglarz i jachtowy sternik morski
szkolenia_zeglarskie

Hołdowanie pasji żeglarskiej wymaga zdobycia odpowiednich uprawnień. Można je otrzymać ukończywszy kurs żeglarski. Ponad 20 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować taką formułę szkoleń, która gwarantuje bardzo dobre efekty nauczania i przede wszystkim wysoką zdawalność egzaminów.

Kurs żeglarski obejmuje m.in. szkolenia praktyczne, w trakcie których każdy z kursantów dowodzi jednostką podczas manewrów na wodzie i w porcie. Kursy żeglarskie odbywają się w naszej bazie, gdzie do dyspozycji kursantów oddajemy jednostki z silnikami przyczepnymi i stacjonarnymi, wyposażone w rolfoki i tradycyjny sposób stawiania żagli. Nasze kursy żeglarskie są prowadzone pod okiem instruktorów będących już żeglarską legendą - najmłodszy z nich ma 28 lat i dowodził żaglowcami! Kursanci poznają wszelkie tajniki żeglarskiego fachu z najlepszymi.

rabat

Wakacyjne bonusy dla uczniów i studentów na wszelkie formy szkoleń nawet 100 zł

czarter

Możliwość czarteru jednostki egzaminacyjnej

klima

Klimatyzowana sala

szkolenia_zeglarskie

Na mocy decyzji Ministerstwa Sportu i Turystyki nr DSW/454/21/2014 oraz DSW/454/22/2014 Dom Żeglarski MILA jest organizatorem egzaminów państwowych na stopnie żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego.