Aktualności

222

VOUCHER prezentowy

Zastanawiasz się nad wyborem prezentu dla swoich bliskich? Podaruj im chwilę relaksu lub pomóż rozwijać pasję! Zamów Voucher dzięki, któremu osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać rejs, szkolenie lub czarter w dogodnym dla siebie terminie.

reklama_hiszp_str_1_1

Atlantyk i Afryka

Morska przygoda z Domem Żeglarskim, w ofercie tygodniowe rejsy po Wyspach Kanaryjskich oraz atlantyckie z Afryką na trasie. Grafik rejsów morskich sprawdzisz >tutaj<

All inclusive - jacht Cyclades 50.5

kopia_-_dffefdzieci_202dfrefe3

SZKÓŁKA ŻEGLARSKA

Zapraszamy na zajęcia całorocznej szkółki żeglarskiej w dwóch sekcjach: Optimist – dzieci w wieku 7 – 11 lat oraz Etap – dzieci i młodzież w wieku 12 – 15 lat. Spotkanie organizacyjne 9 września o godz. 10.00 na Wyspie Grodzkiej.

dfrgrget55t4_3

Atlantyk - staż na pływach i DUŻO pływania z Afryką na trasie (NOWOŚĆ !!!)

Ruszamy na południe Europy! Marzysz o niezapomnianych podróżach morskich, odkrywaniu piękna przyrody i kultury południowej Europy? Przygotuj się, bo 30 września rozpoczynamy nasze ekscytujące etapowe rejsy morskie! To szansa na spełnienie Twoich marzeń o podróży, odkrywaniu nowych miejsc i - przede wszystkim - DUŻO pływania!

reklama_hiszp_str_1

REJSY ATLANTYK I AFRYKA

Już 30 WRZEŚNIA rozpoczynamy pierwszy z etapowych rejsów na południe Europy. Amsterdam > Brest > Lizbona i Afryka z Wyspami Kanaryjskimi. Tym razem zapraszamy na pokład jachtu Cyclades 50.5. Słońce, delfiny, dobre wino oraz żeglarska przygoda gwarantowana! Sprawdź pozostałe terminy i trasy >>

gre4ghgfsrgerdhsdw3ef_1

Pracownik obsługi jachtów

Firma czarterowa zatrudni pracownika do bieżącej obsługi jachtów żaglowych i motorowych. 

Miejsce wykonywania pracy: Szczecin, Wyspa Grodzka

rejs_szkolenioww_1

REJS SZKOLENIOWY

Zapraszamy na intensyne szkolenia w formie rejsu dla początkujących i zaawansowanych. Rozpoczęcie 22 sierpnia o godz. 10.00 na Wyspie Grodzkiej. 

banerek_polkolonie

PÓŁKOLONIE SZCZECIN

Czas na niezapomniane wakacje z Milowymi Półkoloniami w Szczecinie! Czy twoje dziecko marzy o ciekawych przygodach, nowych przyjaźniach i mnóstwie wspaniałej zabawy? Mamy dla niego idealne rozwiązanie! Serdecznie zapraszamy do udziału w Milowych Półkoloniach, które gwarantują nie tylko fantastyczną rozrywkę, ale również rozwijające zajęcia edukacyjne. Pierwszy turnus już od poniedziałku 3 lipca.

zapro_quest

ZAPROSZENIE

Zapraszamy w sobotę na Wyspę Grodzką, w godzinach 16.00 – 18.00 na postawienie bandery i zwiedzanie nowej jednostki Domu Żeglarskiego. PAFESSA, to ponad 8 – metrowy jacht motorowy wyposażony we wszystko, co potrzebne jest do wygodnej i bezpiecznej żeglugi w weekendowych czy dłuższych rejsach. Dwie kabiny, kuchnia, elektryczna toaleta, ogrzewanie, solary, ster strumieniowy – przyjdźcie i sami oceńcie.