Aktualności

scandinavia_-_kopia_1

Zostań Sternikiem Jachtowym

Chcesz zostać Jachtowym Sternikiem Morskim? Zostały wolne miejsca w 6-dniowym Rejsie Szkoleniowym po wodach Zalewu Szczecińskiego i Bałtyku. Zobacz więcej >>>

korsor3_0

Rejsy po Bałtyku

Zapraszamy na majówkowy rejs dookoła Zelandii - startujemy 28 kwietnia by odwiedzić kopenhaską syrenkę oraz odkryć uroki duńskiej wyspy Møn.

xmxdsc6231

Weekendowy kurs żeglarski

W sobotę 12 majarozpoczynamy weekendowy kurs żeglarski. Zapisz się online i zdobądź patent Żeglarza lub Jachtowego Sternika Morskiego. 

Rabat first minute nadal aktywny, cena kursu 900 zł!!!

wakacje-pod-zaglami-t

Rejsy z Domem Żeglarskim

Planujesz urlop pod żaglami? Sprawdź terminy i trasy naszych rejsów w sezonie 2018. 

wp_20180418_15_17_17_rich

Darmowy kurs żeglarski

Kolejne zajęcia darmowego kursu żeglarskiego przed nami. Tym razem zapraszamy również kurs motorowodny. Każdemu chętnemu na patent żeglarski lub patent motorowodny przyda się...

dsc_0143_2

Darmowy kurs żeglarski

W piątek 13 kwietnia, o godzinie 18.00 zapraszamy na darmowy kurs żeglarski w części teoretycznej na patent żeglarza i patent morskiego sternika jachtowego.

stali_klienci

PROMOCJA

Jesteś naszym stałym klientem?

 

Zapraszamy na wyjątkowy rejs po Bałtyku ze specjalnym 10 % rabatem od ceny widniejącej na stronie → sprawdź terminy objęte promocją

link5-lowrance

Kurs SRC

14 kwietnia, w sobotę o godzinie 10.00, zapraszamy na kolejną edycję szkolenia SRC zakończonego egzaminem.

p1140366

Kurs sternik motorowodny

W dniach 5-8 kwietnia zapraszamy na kurs na patent sternika motorowodnego i kurs na patent morskiego sternika motorowodnego.

Autorski program szkolenia, etatowa kadra, własna klimatyzowana sala wykładowa i nowy sprzęt pływający - to nas wyróżnia !!!!