Aktualności

boze_cialo

Rejs weekendowy Boże Ciało

Już 8 czerwca rozpoczynamy weekendowy, 4-dniowy rejs po Morzu Bałtyckim. 3 trasy do wyboru, wyżywienie i opłaty portowe w cenie. Jacht Bavaria 49 z kapitanem Tomaszem "Włodkiem" Włodarskim. Zobacz więcej >> tutaj

rejs_szkolenioww_1

REJS SZKOLENIOWY

Zapraszamy na majówkowe, intensyne szkolenia w formie rejsu dla początkujących i zaawansowanych. Rozpoczęcie 2 maja o godz. 10.00 na Wyspie Grodzkiej. 

18_0

Manewrówka Bavaria 49

Zapra­szamy do uczest­nic­twa w kur­sie manew­ro­wym na jach­cie BAVARIA 49 w ofer­cie all inc­lu­sive. Naj­bliż­szy ter­min już 8 maja.

projekt_bez_tytulu_1_1

Kurs SRC

6 maja w sobotę zapraszamy na szkolenie SRC przygotowujące do egzaminów ISSA i UKE

kartka

A tymczasem na przystani...

Życzymy świątecznego wytchnienia.

kopia_src_i_warsztaty

Warsztaty skiperskie

Aktualnych i przyszłych kapitanów zapraszamy na 2-dniowe warsztaty skiperskie, w ramach których nauczymy (lub przypomnimy przed sezonem) jak przygotować się do rejsu oraz jak ten rejs bezpiecznie przeprowadzić. Termin 18-19 marca podzielony na 2 bloki tematyczne: planowanie i realizacja rejsu (w tym warsztaty nawigacyjne) oraz nawigacja na pływach i prądach.

bavaria_46_-_miniatura_0

Weekendowe rejsy po Bałtyku

Rejsy all inclusive po Bałtyku, na trasie Rønne, Kołobrzeg lub Sassnitz, zobacz grafik rejsów - tutaj

kopia_wydarzenie_561_mil

Spotkanie 561 MIL W DRYFIE

Pierwsze w tym roku spotkanie z morskimi opowieściami na Wyspie Grodzkiej. Tym razem Krzysztof Wilk i Sławomir Wiśniewski, żeglarze pochodzący ze Szczecina, opowiedzą o emocjach towarzyszących 61 dniom żeglugi po Atlantyku, z czego prawie połowę czasu spędzonego w dryfie bez steru. Zapraszamy 11 marca o godz. 17.00.

ferie_milowa_szkolka

FERIE ZIMOWE Z MILOWĄ SZKÓŁKĄ

To przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat. Termin: 19 - 25 luty 2023 (wyjazd ze Szczecina).

Zapisy oraz szczegóły oferty znajdziecie > tutaj <