Aktualności

spotkanie_autorskie_1200x628px_01

Spotkanie z Magdaleną Banasik

27.11.2021

Książka na długie wieczory? Dla nas super pomysł! Szukacie niebanalnego prezentu pod choinkę? Może warto rozważyć zakup książki z dedykacją od autora.

Dom żeglarski Mila zaprasza na spotkanie ze swoją ulubioną żeglarką, publicystką, a także cyklistką Magdaleną Banasik w sobotnie popołudnie (11 grudnia, godz. 16.00) na Wyspę Grodzką w Szczecinie. Autorka wydanej w tym roku książki pt. „Dom na jachcie. Jak zostawiliśmy wszystko i popłynęliśmy przed siebie” opowie o swoim dwuletnim rejsie. Jeżeli jesteście ciekawi: jak spełnia się marzenia, w których uczestniczy cała rodzina? Czy żeglowanie z dziećmi na małym jachcie może sprawiać radość, a nie przerażać? Co warto wiedzieć
o żeglowaniu przez Europę w kierunku Morza Śródziemnego? Po te i inne odpowiedzi zapraszamy nie tylko tych, dla których żeglarstwo jest pasją, ale również tych wszystkich, którzy przede wszystkim chcą spotkać się z osobą, która potrafi obdarować dużą dawką pozytywnego myślenia, uśmiechu i optymizmu.

Tę dobrą energię spotkania autorskiego podtrzyma szczecińskie Stowarzyszenie Sedinum Celticum, które zaprezentuje taniec irlandzki i poprowadzi naukę kroków tanecznych. Stowarzyszenie powstało w 2019 roku i należy do szkoły tańca irlandzkiego Setanta w Warszawie. Grupa specjalizuje się w pokazach tańca irlandzkiego złożonych z kilku układów tanecznych, w których bierze udział od 2 do 9 osób. Tancerze wykonują zarówno taniec soft, jak i step irlandzki.

Zatem szykujcie się na to grudniowe popołudnie pełne wspomnień ze słonecznej części świata i energetycznego tańca z północy.