Aktualności

dsc07431_1

Manewrówka na dużym jachcie

26.02.2021

Zapraszamy do uczestnictwa w kursie manewrowym na flagowej BAVARII 49 w ofercie all inclusive, najbliższy termin 19-22 kwietnia 2021r.

Naszym zadaniem będzie przygotować Cię tak, abyś po naszym szkoleniu prowadził jacht pewnie, zdecydowanie a przede wszystkim bezpiecznie i elegancko. Taki spokój i umiejętność opanowania sytuacji niewątpliwie wprowadzają dobrą atmosferę wśród załogi.

Nasze szkolenia manewrowe to kompletna propozycja zdobywania doświadczenia na zadbanym i świetnie wyposażonym jachcie z silnikiem stacjonarnym, której zanurzenie pozwala na swobodną żeglugę po większych akwenach jak Zatoka Pomorska czy Morze Bałtyckie.

Manewrowanie jednostką w porcie na silniku i pod żaglami odbywa się pod okiem naszych doświadczonych instruktorów, którzy zawodowo zajmują się żeglarstwem. 

Zobacz więcej i zarezerwuj online na https://www.mila.szczecin.pl/szkolenia/manewrowe?data=19-04-2021