Aktualności

rejs_szkolenioww_1

REJS SZKOLENIOWY

03.07.2023

Zapraszamy na intensyne szkolenia w formie rejsu dla początkujących i zaawansowanych. Rozpoczęcie 22 sierpnia o godz. 10.00 na Wyspie Grodzkiej. 

Kursy odbywają się w formie 6-dniowych rejsów szkoleniowych zakończonych egzaminem. Pływamy na własnych jednostkach czarterowych - nowych i dobrze wyposażonych!!!
Przed rozpoczęciem kursu uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, przy pomocy których mogą przygotować się do szkolenia w pełnym zakresie teorii. Takie rozwiązanie pozwala na pełne wykorzystanie czasu szkolenia, na manewry pod żaglami i na silniku.

Każdy uczestnik, po zakończeniu szkolenia otrzyma opinie z rejsu , niezbędną do egzaminu na stopień Jachtowego Sternika Morskiego.

Oferta rejsów dla początkujących (żeglarzy i sterników) przeznaczona jest dla tych, którzy przygodę z żeglarstwem dopiero zaczynają lub też ich doświadczenie jest niewielkie. W związku z tym manewrujemy na zwrotnych 8,5 m jednostkach SOLINA, co ułatwia stawianie pierwszych kroków i opanowanie manewrów portowych.

Szkolenie dla zaawansowanych, czyli takich, którzy mają patent żeglarza jachtowego i niezbędne doświadczenie morskie. Dobraliśmy zdecydowanie większe i cięższe jednostki typu Bavaria 37 lub 33 umożliwiające użycie bardziej zaawansowanych metod szkolenia.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc online i kontaktu z naszym biurem.