SRC

UWAGA!!!
Egzaminy w języku polskim bezpośrednio po kursie !!!

Dom żeglarski MILA organizuje kurs src, który pozwala ubiegać się o patent radiooperatora. Uprawnienie to jest drugim z dokumentów niezbędnych do wyczarterowania jachtu. Przynajmniej jeden z członków załogi musi posiadać dokument poświadczający zaliczony kurs src zakończony zdanym egzaminem.

Rola radiooperatora podczas rejsu na jachcie żeglującym z dala od lądu jest nieoceniona. Pozwala nam mieć poczucie bezpieczeństwa, że w razie trudności pomoc zostanie wezwana bezzwłocznie. Dzięki umiejętnościom radiooperatora dowiemy się o zmianach w pogodzie czy różnego typu zagrożeniach. Świadectwo radiooperatora jest równie ważnym, jak patent żeglarski czy motorowodny, dokumentem potrzebnym do prowadzenia jachtu. W kilku państwach Europy wręcz najważniejszym, gdyż bez niego nie wyczarterujecie jachtu.

Egzamin odbywa się na sprzęcie, na którym prowadzone są szkolenia !!!!

Uprawnienia radiooperatora przydają się także osobom pływającym po morzu jako załoga (świadectwa SRC nie musi mieć kapitan). Każdy żeglarz musi umieć wezwać pomoc w razie konieczności - awarii silnika, uszkodzenia takielunku, złamania ręki, człowieka za burtą...
Wystarczy mieć ukończone 16 lat.

Wakacyjne bonusy dla uczniów i studentów na wszelkie formy szkoleń nawet 100 zł !!!!

Operator bliskiego zasięgu SRC:

Wolne Miejsce wolne    Rezerwacja Miejsce zarezerwowane    Zajete Miejsce zajęteWięcej informacji:

tel. 91 30 70 500
tel. kom. 609 546 835
e-mail: biuro@mila.szczecin.plPublikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

Dokumenty do pobrania

© 2017 Dom Żeglarski Mila. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape