Strona główna / Sprzedam

Sprzedam

W dziale "sprzedam" umieszczane są jednostki i akcesoria znajdujące się w ofercie Domu Żeglarskiego MILA, które można nabyć. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
tel.: 91 30 70 500
email: biuro@mila.szczecin.pl

Dom Żeglarski MILA świadczy również usługi w zakresie:
  • wyceny jednostek
  • oceny stanu technicznego przez zakupem / sprzedażą
  • przygotowania jednostki do sezonu (malowanie, wodowanie, mycie, transport...)
  • transportu zarówno wodą jak i lądem do dowolnego miejsca w Europie
  • zimowania jednostek
Dysponujemy placem, na którym można wystawić jednostkę do sprzedaży.

Zapraszamy.

Używany SEATEC - Ploter NAV-6

Kompaktowy SEATEC ploter NAV-6 oferuje niezwykle jasny, wysokiej rozdzielczości 5.6 " wyświetlacz. Szybki procesor zapewnia szybki i płynność obrazu wykresu.

NAV-6 można znacznie poprawić poprzez aktualizację oprogramowania układowego. Wśród innych funkcji, możliwe jest, aby wyświetlić więcej danych NMEA, dodatkowy wskaźnik kierunku wiatru i widoku ekranu. Funkcja zoomu została znacznie poprawiona w prędkości.

Dla precyzyjnej nawigacji, można użyć kartografii C-Map MAX SD. Wyposażony w 50-kanałowy odbiornik GPS z anteną zewnętrzną, wprowadzanie danych NMEA / wyjścia, różne funkcje alarmowe: xte, kotwicy, prędkości, napięcia i AIS. Kabel danych NMEA można nabyć oddzielnie.
Szczegóły:

• Duży, wysokiej rozdzielczości 5.6 " kolorowy wyświetlacz LCD
• 640 x 480 pikseli
• GPS 50 kanałów
• zewnętrzna antena GPS
• C-Map MAX moduły / SD
• 2 NMEA 0183 wyjścia
• 1 NMEA 0183 wejście
• AIS - ekran "radar"
• Wykres AIS nakładki
• wodoodporny IPX5
• 15000 punktów trasy
• różne funkcje alarmowe
• Zasilanie: 10-35 V
• Pobór mocy: <300 mA przy 12 V
• Wymiary: 225 x 151 x 77 mm
• waga: 0,9 kg
• Menu wielojęzyczne

Do urządzenia instrukcja użytkowania w 2 językach (angielski,niemiecki)

Cena rynkowa nowego urządzenia: 619 EUR

Nasza cena: 1200 zł

Zapraszamy do kontaktu

jacht motorowy MAXUM SCR 2800

jacht motorowy MAXUM SCR 2800
Dom Żeglarski MILA oferuje jacht motorowy MAXUM SCR 2800. Jednostka zbudowana została w 2000 roku przez Brunswick Family Boat - USA . Na wyposażeniu znajdują się 2 silniki benzynowe Mercruiser 4,3 l o mocy 164 kW każdy.
Wymiary podstawowe : Długość: 9,12 m Szerokość: 2,94 m Osiągana prędkość – 60km/h
W 2014 roku jednostka przeszła remont części mechanicznych, na kwotę niemal 25 000 zł. przeprowadzona konserwacja zwalnia kupującego ze znacznych wkładów finansowych w pierwszym okresie użytkowania. Oferowany MAXUM, posiada bogate wyposażenie nawigacyjne i hotelowe, które przyczynia się do poprawy warunków mieszkalnych podczas żeglowania. Jednym z udogodnień jest system webasto i klimatyzacji. 6 wygodnych koi umożliwia pływanie w większym gronie. Jacht przygotowany do zimowania w Marinie Pogoń - Szczecin

REKREACYJNY JACHT MOTOROWY - BUCCANER 430 SPORT

REKREACYJNY JACHT MOTOROWY  - BUCCANER 430 SPORT

Rekreacyjny jacht motorowy BUCCANER 430 Sport z 50 konnym, dwusuwowym silnikiem TOHATSU wraz z osprzętem – GOTOWY DO PŁYWANIA.
Jacht zbudowany został w 2011 roku i wyposażony w instalację paliwową (2 zbiorniki x 23l) oraz elektryczną (akumulator 75 Ah). Posiada oświetlenie nawigacyjne umożliwiające pływanie w porze nocnej. Jednostka wyposażona jest w dużą bakistę rufową z 2 klapami oraz 3 dziobowe bakisty umożliwiające wygodne rozmieszczenie całości osprzętu. Komplet materacy ze stolikiem oraz możliwość rozłożenia pokładu plażowego to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących wygrzewać się w promieniach letniego słońca. Jednostka wyposażona została również w sondę i kompas. Duża ilość knag (5), dziobowy uchwyt do kotwicy, umieszczenie relingów w części dziobowej i rufowej znacznie wpływa na bezpieczeństwo i ułatwia wykonywanie manewrów portowych. Kompletne wyposażenie oraz idealny stan pozwala cieszyć się jachtem już dziś!
Wyposażenie:
pagaje - maszt do holowania narciarza – uchwyt na wędkę – drabinka rufowa – zestaw audio ( 4 głośniki + radio ) – gaśnica – apteczka – koło ratunkowe – komplet odbijaczy – komplet cum – stojak na kotwicę – solidna plandeka postojowa szybkiego montażu – pokrycie kokpitu – bosak – flagsztok - kamizelki pneumatyczne szt. 3 oraz 1 standardowa – 2 kotwice – trąbka sygnałowa – dodatkowe gniazdo 12v.
Długość : 4,30 m
Szerokość : 1,86 m
Zanurzenie 0,2 m
Rok budowy: 2011 max liczba osób 4 lub 490 kg

Silnik:
• 50 KM - 36,8 kW
• hydrauliczne podnoszenie
• system trymowania
• Hydrostabilizator
• dwusuwowy
• ster – kierownica
• 20 motogodzin pracy

Do jachtu dołączamy zarejestrowaną jednoosiową przyczepę podłodziową z wyciągarką.

Cena: 26 000 zł zawiera podatek VAT

ROWER WODNY

Szczegóły oferty :

Sprzedam niezatapialny rower wodny Krzyś model 2011. Rower posiada metalową turbinę napędową, zamykaną bakistę, uchwyty na napoje, bardzo wygodne siedzenia z oparciem, miejsce na bagaż. Rower przystosowany do pływania na silniku elektrycznym. Dodatkowym atutem roweru są kółka i uchwyt transportowy, umożliwiający wodowanie jednostki przez 1 osobę! Solidne wykonanie i dbałość o najdrobniejsze detale umożliwi długoletnie, bezproblemowe użytkowanie. Rower używany przez 2 miesiące – stan idealny.


Wymiary:
Długość: 260cm Szerokość: 175cm waga ok 60 kg. 2 osoby + dziecko

Cena: 2 700 zł


Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

Ściągacze

Ściągacze jachtowe fi 16 o różnej długości.
W sprzedaży 10 szt.


Cena: 65 zł

Zapraszamy do kontaktu!


Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

WIOSŁA

WIOSŁA


3 szt. - WIOSŁO SZALUPOWE długość: 210 cm średnica: 44 mm waga: 2 kg
1 szt. - WIOSŁO KAJAKOWE PROSTE - SPRZEDANE
długość: 225 cm średnica: 32mm waga: 1,2 kg
Cena: 50 zł/szt.

Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

Kamizelka dzicięca

Kamizelka dzicięca
kapok dziecięcy PLASTIMO, Typhoon w doskonałym stanie.
100 N. Na dziecko o wadze 10-20 kg. Z przymocowanym gwizdkiem do wzywania pomocy, z pętlą kołnierzową ułatwiającą wyciągnięcie dziecka z wody, z pasem krocznym uniemożliwiającym wyślizgnięcie się dziecka z kamizelki, z odblaskami oraz ze specjalnym kołnierzem uniemożliwiającym zanurzenie głowy.

Cena: 49 zł

Jacht motorowy długości 5 m

Wygodna jednostka spacerowa mogąca w razie konieczności rozwijać duże prędkości, wyposażona w kanapy do siedzenia, stół oraz toaletę. Posiada trzy wersje zabudowy, przygotowanie których zajmuje 5 minut: stół z kanapami dla 5 osób pokład plażowy z materacami dla 2-3 osób otwarty pokład wygodny dla dużej ilości osób Jednostka wyposażona jest w silnik czterosuwowy SUZUKI o mocy 25KM. Zbiornik paliwa pozwala na całodniową żeglugę rekreacyjną.

Szczególnie polecana dla turystów, plażowiczów i miłośników przyrody. Stabilny kadłub i odpowiednio dobrany silnik stanowi dobrą ofertę dla początkujących motorowodniaków.

Istnieje możliwość dokupienia przyczepy podłodziowej co pozwala na wodowanie jednostki przy pomocy dowolnego samochodu nawet z plaży. Pozwala to na przechowywanie motorówki pod domem i wodowanie na dowolnie wybranych jeziorze czy wybrzeżu Bałtyku.

Dane podstawowe: długość 5,0 m szerokość 1,8 m zanurzenie 0,5 m silnik o mocy 25 KM Maksymalna ilość załogi: 6 osób - kategoria C 8 osób - kategoria D
Kategoria projektowa C pozwala na żeglugę po morskich wodach przybrzeżnych, Zalewie Szczecińskim i Jeziorze Dąbie przy sile wiatru do 6 stopni Beauforta i wysokości fali do 2m.

Kategoria projektowa D pozwala na żeglugę przy sile wiatru do 4 stopni Beauforta i wysokości fali do 0,3 m (sporadycznie do 0,5m).

Cena 25.000zł obejmuje: jednostkę silnik SUZUKI 25KM na gwarancji komplet materacy stół zbiornik paliwa akumulator pokrowiec Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

Śruba napędowa

Śruba napędowa SUZUKI 14 x 22 ze stali nierdzewnej.
Nowa
Przeznaczona do silników 140 - 150 KM

Cena 1500 złPublikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.