Strona główna / Sprzedam

Sprzedam

W dziale "sprzedam" umieszczane są jednostki i akcesoria znajdujące się w ofercie Domu Żeglarskiego MILA, które można nabyć. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
tel.: 91 30 70 500
email: biuro@mila.szczecin.pl

Dom Żeglarski MILA świadczy również usługi w zakresie:
  • wyceny jednostek
  • oceny stanu technicznego przez zakupem / sprzedażą
  • przygotowania jednostki do sezonu (malowanie, wodowanie, mycie, transport...)
  • transportu zarówno wodą jak i lądem do dowolnego miejsca w Europie
  • zimowania jednostek
Dysponujemy placem, na którym można wystawić jednostkę do sprzedaży.

Zapraszamy.

jacht motorowy MAXUM SCR 2800

jacht motorowy MAXUM SCR 2800
Dom Żeglarski MILA oferuje jacht motorowy MAXUM SCR 2800. Jednostka zbudowana została w 2000 roku przez Brunswick Family Boat - USA . Na wyposażeniu znajdują się 2 silniki benzynowe Mercruiser 4,3 l o mocy 164 kW każdy.
Wymiary podstawowe : Długość: 9,12 m Szerokość: 2,94 m Osiągana prędkość – 60km/h
W 2014 roku jednostka przeszła remont części mechanicznych, na kwotę niemal 25 000 zł. przeprowadzona konserwacja zwalnia kupującego ze znacznych wkładów finansowych w pierwszym okresie użytkowania. Oferowany MAXUM, posiada bogate wyposażenie nawigacyjne i hotelowe, które przyczynia się do poprawy warunków mieszkalnych podczas żeglowania. Jednym z udogodnień jest system webasto i klimatyzacji. 6 wygodnych koi umożliwia pływanie w większym gronie. Jacht przygotowany do zimowania w Marinie Pogoń - Szczecin

REKREACYJNY JACHT MOTOROWY - BUCCANER 430 SPORT

REKREACYJNY JACHT MOTOROWY  - BUCCANER 430 SPORT

Rekreacyjny jacht motorowy BUCCANER 430 Sport z 50 konnym, dwusuwowym silnikiem TOHATSU wraz z osprzętem – GOTOWY DO PŁYWANIA.
Jacht zbudowany został w 2011 roku i wyposażony w instalację paliwową (2 zbiorniki x 23l) oraz elektryczną (akumulator 75 Ah). Posiada oświetlenie nawigacyjne umożliwiające pływanie w porze nocnej. Jednostka wyposażona jest w dużą bakistę rufową z 2 klapami oraz 3 dziobowe bakisty umożliwiające wygodne rozmieszczenie całości osprzętu. Komplet materacy ze stolikiem oraz możliwość rozłożenia pokładu plażowego to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących wygrzewać się w promieniach letniego słońca. Jednostka wyposażona została również w sondę i kompas. Duża ilość knag (5), dziobowy uchwyt do kotwicy, umieszczenie relingów w części dziobowej i rufowej znacznie wpływa na bezpieczeństwo i ułatwia wykonywanie manewrów portowych. Kompletne wyposażenie oraz idealny stan pozwala cieszyć się jachtem już dziś!
Wyposażenie:
pagaje - maszt do holowania narciarza – uchwyt na wędkę – drabinka rufowa – zestaw audio ( 4 głośniki + radio ) – gaśnica – apteczka – koło ratunkowe – komplet odbijaczy – komplet cum – stojak na kotwicę – solidna plandeka postojowa szybkiego montażu – pokrycie kokpitu – bosak – flagsztok - kamizelki pneumatyczne szt. 3 oraz 1 standardowa – 2 kotwice – trąbka sygnałowa – dodatkowe gniazdo 12v.
Długość : 4,30 m
Szerokość : 1,86 m
Zanurzenie 0,2 m
Rok budowy: 2011 max liczba osób 4 lub 490 kg

Silnik:
• 50 KM - 36,8 kW
• hydrauliczne podnoszenie
• system trymowania
• Hydrostabilizator
• dwusuwowy
• ster – kierownica
• 20 motogodzin pracy

Do jachtu dołączamy zarejestrowaną jednoosiową przyczepę podłodziową z wyciągarką.

Cena: 26 000 zł zawiera podatek VAT

ROWER WODNY

Szczegóły oferty :

Sprzedam niezatapialny rower wodny Krzyś model 2011. Rower posiada metalową turbinę napędową, zamykaną bakistę, uchwyty na napoje, bardzo wygodne siedzenia z oparciem, miejsce na bagaż. Rower przystosowany do pływania na silniku elektrycznym. Dodatkowym atutem roweru są kółka i uchwyt transportowy, umożliwiający wodowanie jednostki przez 1 osobę! Solidne wykonanie i dbałość o najdrobniejsze detale umożliwi długoletnie, bezproblemowe użytkowanie. Rower używany przez 2 miesiące – stan idealny.


Wymiary:
Długość: 260cm Szerokość: 175cm waga ok 60 kg. 2 osoby + dziecko

Cena: 2 700 zł


Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

Ściągacze

Ściągacze jachtowe fi 16 o różnej długości.
W sprzedaży 10 szt.


Cena: 65 zł

Zapraszamy do kontaktu!


Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

WIOSŁA

WIOSŁA


3 szt. - WIOSŁO SZALUPOWE długość: 210 cm średnica: 44 mm waga: 2 kg
1 szt. - WIOSŁO KAJAKOWE PROSTE - SPRZEDANE
długość: 225 cm średnica: 32mm waga: 1,2 kg
Cena: 50 zł/szt.

Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

Jacht motorowy długości 5 m

Wygodna jednostka spacerowa mogąca w razie konieczności rozwijać duże prędkości, wyposażona w kanapy do siedzenia, stół oraz toaletę. Posiada trzy wersje zabudowy, przygotowanie których zajmuje 5 minut: stół z kanapami dla 5 osób pokład plażowy z materacami dla 2-3 osób otwarty pokład wygodny dla dużej ilości osób Jednostka wyposażona jest w silnik czterosuwowy SUZUKI o mocy 25KM. Zbiornik paliwa pozwala na całodniową żeglugę rekreacyjną.

Szczególnie polecana dla turystów, plażowiczów i miłośników przyrody. Stabilny kadłub i odpowiednio dobrany silnik stanowi dobrą ofertę dla początkujących motorowodniaków.

Istnieje możliwość dokupienia przyczepy podłodziowej co pozwala na wodowanie jednostki przy pomocy dowolnego samochodu nawet z plaży. Pozwala to na przechowywanie motorówki pod domem i wodowanie na dowolnie wybranych jeziorze czy wybrzeżu Bałtyku.

Dane podstawowe: długość 5,0 m szerokość 1,8 m zanurzenie 0,5 m silnik o mocy 25 KM Maksymalna ilość załogi: 6 osób - kategoria C 8 osób - kategoria D
Kategoria projektowa C pozwala na żeglugę po morskich wodach przybrzeżnych, Zalewie Szczecińskim i Jeziorze Dąbie przy sile wiatru do 6 stopni Beauforta i wysokości fali do 2m.

Kategoria projektowa D pozwala na żeglugę przy sile wiatru do 4 stopni Beauforta i wysokości fali do 0,3 m (sporadycznie do 0,5m).

Cena 25.000zł obejmuje: jednostkę silnik SUZUKI 25KM na gwarancji komplet materacy stół zbiornik paliwa akumulator pokrowiec Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

Śruba napędowa

Śruba napędowa SUZUKI 14 x 22 ze stali nierdzewnej.
Nowa
Przeznaczona do silników 140 - 150 KM

Cena 1500 złPublikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.