Strona główna / Czartery

Czartery

Grupy żeglarzy decydujących się na czarter jachtu mogą liczyć u nas na wsparcie i pomoc na wszystkich etapach przygotowania rejsu, a także podczas jego trwania. Żeglarstwem zajmujemy się wiele lat, dlatego potrafimy znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują czarterujących. Organizując czarter jachtów wielokrotnie pomagaliśmy w zdobywaniu informacji dotyczących trasy, opłat portowych, odpraw granicznych, tankowania paliwa żeglugowego, zorganizowania transportu przy wymianie załóg.

Zanim czarter jachtu zostanie sfinalizowany, pracownik Domu Żeglarskiego MILA przeprowadzi szkolenie z obsługi urządzeń pokładowych i manewrów portowych.

Dla mniej wprawnych kapitanów decydujących się na czarter jachtów w naszej bazie proponujemy usługę "drugiego kapitana", czyli możliwość wynajęcia doświadczonego żeglarza, który będzie uczestniczył w rejsie służąc radą i pomocą, a w sytuacjach awaryjnych przejmie dowodzenie.

Szczecin

Chorwacja

Dom Żeglarski MILA dysponuje jednostkami żaglowymi i motorowymi, które przeznaczone są zarówno do czarterów, szkoleń jak i organizacji rejsów.
Poszczególne jednostki możemy podstawić do dowolnego portu na Zalewie Szczecińskim, Bałtyku, Mazurach i Morzu Śródziemnym.

Organizujemy rejsy po porcie, Odrze lub Zalewie Szczeciński na zlecenie. Długość rejsu jest dowolna.

Więcej informacji:
tel.: 91 30 70 500
tel kom: 609 546 835
e-mail: biuro@mila.szczecin.pl

Każdy uczestnik naszych kursów i szkoleń otrzymuje zniżki na pełną ofertę Domu Żeglarskiego MILA oraz partnerów !!!

Dokumenty do pobrania

© 2017 Dom Żeglarski Mila. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape